Публічне інтерв’ю на позицію Senior Test Automation-інженера з Java ЕРАМ Україна Блог

Співбесіда перетворювалась на монолог інтерв’юера, який хотів хоча б щось покласти у пусту голову. Як виявилось, мало уміти написати код, підглядаючи на Stack Overflow/Habr, треба ще пояснити, як він працює. Ти можеш погано кодити, від тебе ніхто не очікує майстер класу як від фахівця без досвіду в IT.

Багато ентузіастів-початківців задаються питаннями про те, чим займається front-end розробник, які навички необхідні для цієї професії, де можна вчитися і як знайти роботу. У цій статті ми відповімо на найпопулярніші питання про front-end розробку, щоб допомогти вам розібратися в цій захоплюючій області та почати свій шлях до кар’єри в IT. Курс, https://wizardsdev.com/ розроблений для Java-програмістів, є збіркою з 200+ питань для підготовки до співбесіди. На заняттях ви освоїте основні функції Java 5, Java 6, Java 7 і Java 8, розберетеся в аспектах ОВП і навчитеся докладно аналізувати та описувати виконану роботу. Хоча є кілька очевидних відповідей на це запитання, ви також можете пристосувати їх до компанії.

Переклад IT-матеріалів: необхідність чи непотрібність?

Наведіть приклади.5.Які нововведення анонсовано в Java 8? — Щоб перебирати контейнери, використовуючи його кожного циклу, контейнер повинен реалізовувати інтерфейс Iterable. — Неможливо замінити елемент за цим індексом, оскільки немає доступу до індексу масиву. — Може виконувати ітерацію тільки у порядку, що зростає, не може зменшуватися.

  • Зазвичай використовується для опису оформлення веб-сторінок, написаних мовою розмітки HTML.
  • На вас чекає практика на основі реальних кейсів.
  • Розгляньте ці запитання як основу обов’язків тестувальника.
  • Розмір не повинен перевищувати максимальну довжину URL-адреси.
  • Основна увага зосереджена на перевірці зовнішнього вигляду програми.
  • Головне, щоб вони могли висловити свої думки та зрозуміти інших.
  • Він має не лише вивчити більше технологій, а й знати їх на глибшому рівні.

Вже на старті вивчення Java ви повинні розуміти, чим масив відрізняється від зв’язаного списку, що таке хеш-таблиця та як працює двійкове дерево. В ідеалі, рекомендуємо вивчити цю тему більш детально і торкнутися також просунутих структур даних, таких як Trie, B-Tree і AVL tree. Розробник Java – це завжди командний гравець. Тому вам, як програмісту, доведеться познайомитися з Git – однією з найпопулярніших систем управління версіями, та Github – найбільшою веб-платформою для спільної розробки проєктів. HTML та CSS – це мови розмітки та стилів, за допомогою яких можна створити візуальну частину веб-сайту. JavaScript – це мова програмування клієнтської частини сайту, за допомогою якої можна реалізувати динамічну зміну веб-сторінки, звернення до сервера.

Загальні питання

JVM створює окремий стек для кожного потоку, і все, що було створено в рамках одного потоку, не видно іншим потокам. Void notify — пробуджує єдиний потік, який чекає на моніторі цього об’єкта. Int hashCode() — повертає хешкод для цього об’єкта. Це базова одиниця об’єктно-орієнтованого програмування, що представляє реальні сутності.

питання для співбесіди з Java розробником

Перший блок співбесіди традиційно ознайомчий — я зазвичай задаю декілька вступних запитань, щоб познайомитися та розрядити атмосферу. Звісно, існує багато різних методик та варіантів організації процесу, тому одразу наголошу — все, викладене нижче, є моїм особистим досвідом. Архітектура REST розглядає будь-який контент як ресурс, який може бути як текстовими файлами, HTML-сторінками, зображеннями, відео або динамічною бізнес інформацією. REST Server надає доступ до ресурсів і змінює їх, де кожен ресурс ідентифікується за допомогою URI чи глобальних ідентифікаторів. Вивчення SQL не займе багато часу, проте ці навички знадобляться вам протягом усієї роботи програмістом. Наприклад, за допомогою SQL ви зможете отримати інформацію з бази даних, проаналізувати її і зрозуміти, де знаходиться проблема — на рівні database або на рівні Java.

Розширений набір конструкцій та операторів (практика)

Враховуйте, що наші викладачі – це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях. Але ваше питання не залишиться без відповіді у будь-якому випадку. Так, у вас є така можливість, але для цього вам потрібно буде пройти співбесіду з викладачем, щоб він визначив рівень ваших знань.

Я б назвав по-іншому — 250 питань на співбесіді в Java проект, тому що багато питань, які до Java не відносяться. За великим рахунком більшість питань тут на знання і замало по навичкам.Не побачив жодного питання по розподіленим (мікросервісним) проектам, а там патернів і питань ой-ой-ой. Class (клас) — це метаінформація або креслення (blueprint), з якого створюються об’єкти. Він являє собою набір властивостей або методів, загальних для всіх об’єктів одного типу. Хочу поділитися найбільш поширеними питаннями на співбесідах для Java розробників-початківців.

Масиви та багатовимірні масиви (Практика).

Це варіант для тих, хто хотів би вчитися на практиці та в колективі. Відслідковувати такі вакансії можна на Dou. Ментори допомагають новачкам не лише в оволодінні технічних навичок, але й у тому, щоб знайти роботу, написати рекомендацію та продовжувати вірити у себе. Це крутий варіант для тих, кому важливо отримувати зворотний зв’язок або приблизити навчання до реальних завдань. Також на співбесіді вам буде що розказати про реальні проблеми, з якими ви стикались і шляхи, якими ви їх вирішували. Це той досвід, який ви не отримаєте просто передивляючись навчальні відео на Youtube.

питання для співбесіди з Java розробником

Комп’ютерна Академія IT Step – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять. Починав вчити java розробник html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати настанову зі строни. Не боятися пробувати, навіть якщо не впевнені у правильності рішення.

А за умови успішного закінчення курсу – отримаєте гарантоване працевлаштування в одну з IT-компаній на позиції Trainee/Junior Java Developer. Щоб збільшити або зменшити масив, потрібно створити новий і скопіювати всі елементи зі старого. За останні 10 років я провів понад 300 технічних інтерв’ю Java-фахівців — як Intermid, Senior рівнів, так і TechLead/Architect. Існує багато коментарів як кандидатів, які пишуть про неадекватні запитання, так і інтерв’юерів, які нарікають на недостатній рівень кваліфікації спеціалістів.

ТОП новин

Викладання розглядаю як хобі та можливість допомогти іншим у прагненні стати розробником. 148.Matrix Diagonal Sum (задача з Leetcode).149.Move Zeroes (задача з Leetcode).150.Given List names. 154.Напишіть алгоритм (послідовність дій) складання літералу типу int і літералу типу byte.

Я був впевнений в собі, бо я легко писав лаби та курсові і вважав, що знайти першу роботу буде просто. Тож на першій моїй співбесіді життя дало мені ляпаса, який повернув мене до реальності. Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку. Викладачі в нашій школі – це практикуючі фахівці, які працюють в IT-компаніях, з досвідом не менше 3-х років. Кожен викладач проходить 3 етапи співбесіди, а також консультації з навчального процесу перед тим, як буде допущений до викладання в нашій школі.

Vi tính Như Ngọc
Logo
Shopping cart